Kategorie sklepu


Artykuły

Wybierz dział

Dane kontaktowe
GREEN-KOS
tel. kom.: 506761715
Adres email
tel.: 506761715
mail.: greenkos@op.pl
więcej »
Zaloguj się

nie pamiętam hasła!
zarejestruj się

Polityka zwrotów i wysyłka zamówień

REKLAMACJE

1. W przypadku, gdy opakowanie będzie nosić ślady uszkodzenia lub prób otwarcia należy w obecności pracownika Poczty Polskiej/ kuriera sporządzić protokół szkody i nie przyjmować przesyłki.

2. Jeśli otrzymany towar będzie posiadał wady techniczne, należy odesłać go zwykłą przesyłką pocztową poleconą na adres Sklepu, nie później niż w ciągu 10 dni od dnia otrzymania przesyłki.

3. Klient ponosi koszty odesłania do nas przesyłki. Nie przyjmujemy paczek przysłanych w formie przesyłek za pobraniem lub na nasz koszt. Przesyłka winna byc odesłana paczką lub listem poleconym pocztą polską.

4. Towar przyjęty do reklamcji zostanie wymieniony na identyczny lub inny uzgodniony z Klientem. W takim wypadku Sklep ponosi koszt wysyłki niewadliwego towaru do Klienta.

5. Podstawą przyjęcia reklamacji jest oryginał dowodu zakupu (rachunek wystawiony przez Sklep).

6. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

7. Przesyłka z reklamowanym towarem powinna zawierać dokładny opis reklamacji oraz adres zwrotny z kontaktowym numerem telefonu lub adresem meilowym.

8. Reklamacji nie będą podlegać jakiekolwiek przypadkowe lub celowe uszkodzenia mechaniczne (np. rozdarcia, przecięcia) oraz uszkodzenia spowodowane niewłaściwym użytkowaniem.

9. Wymiana omyłkowo zakupionego towaru odbywa się na koszt klienta chyba że pomyłka nastąpiła z winy sklepu.

10. Klient jest zobowiązany do dopłaty za wymieniany przedmiot jeżeli poprzednio omyłkowo zakupiony towar był tańszy.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie praw konsumentów.

2. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt: greenkos@op.pl.

3. Korzystanie ze Sklepu Internetowego www.GREEN-KOS.bazarek.pl jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na stronie sklepu GREEN-KOS należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi i stanowią własność firm , producentów, dostawców lub firm współpracujących.